KONAK'TA ARGE
Anasayfa > Konak'ta Arge > İşbirliği Yaptığımız Belediyeler

Yunanistan - Drama Belediyesi: 2012 tarihinden itibaren işbirliği yaptığımız Yunanistan Drama Belediyesi ile özellikle kültürel, sosyal, ekonomik ve turistik ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.

Makedonya - Bitola Belediyesi: 2013 tarihinden itibaren işbirliği yaptığımız Makedonya - Bitola Belediyesi ile özellikle sosyal, kültürel ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.

Kırım Özerk Cumhuriyeti - Bahçesaray Belediyesi: 2012 tarihinden itibaren işbirliği yaptığımız Kırım Özerk Cumhuriyeti – Bahçesaray Belediyesi ile özellikle kültürel, sosyal, ekonomik ve turistik ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti - Güzelyurt Belediyesi: 2020 tarihinden itibaren işbirliği yaptığımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti -  Güzelyurt Belediyesi ile özellikle eğitim, turizm, kültür, sosyal ve ekonomik alanlarda işbirliği yapmak, karşılıklı yatırım ve projelerin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.

   

Azerbaycan - Bakü Belediyesi: 1995 tarihinden itibaren işbirliği yaptığımız Azerbaycan – Bakü Belediyesi ile özellikle ortak kültürel ve sosyal aktivitelerin düzenlenmesi ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.