İLETİŞİM
Anasayfa > İleti̇şi̇m > Konak Mobil

Konak Belediyesi olarak dijital alanda başlattığımız dönüşümler sonucunda geliştirdiğimiz mobil uygulamamızın arayüzünü yeniledik. Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışan mobil uygulamamız ile artık belediye hizmetlerine daha kolay erişebilirsiniz.

Konak Belediyesi Mobil Uygulaması içerisinde aşağıdaki alanlar yer alıyor:

E-Belediye

Vergi işlemlerinizi veznelerde sıra beklemeden mobil uygulama içerisinden de yapabilirsiniz.

Evlilik İşlemleri

İlçemizde evlenmek için gereken evraklar ve evlilik işlemleriyle ilgili kafanıza takılan tüm soruların cevabı ile belediyemize ait nikâh salonlarının konumu ve iletişim bilgilerini mobil uygulama içerisinden bulabilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık, ambulans ve cenaze hizmetleri ile Gönüllü Danışmanlık Anonim HIV Test Merkezimiz hakkındaki tüm bilgileri mobil uygulama içerisinden bulabilirsiniz.

Konak İletişim Merkezi (KİM)

Mobil uygulamamız, belediyeye farklı kanallardan ulaşmaya çalışan vatandaşlara da kolaylık sağlıyor. Uygulama içerisinde yer alan Konak İletişim Merkezi (KİM) ile çağrı merkezi, HİM (Hemşehri İletişim Merkezi), WhatsApp hattı ve sosyal medya üzerinden belediyeyle kolayca iletişim kurulabiliyor.

Etkinlik Takvimi

Konak Belediyesi olarak düzenlediğimiz tüm kültür-sanat ve spor etkinliklerini mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.

Yayınlar

Belediyemizin haber akışını e-gazete’den takip edebilir ve üç aylık süreli yayınımız olan KNK dergisinin tüm sayılarını pdf dosyası halinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Kent Rehberi

İhtiyacınız olduğunda Belediyemize ait hizmet binaları ile semt ve kültür merkezlerinin hem konumlarını hem de iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Nöbetçi Eczanelere Ulaşmak Artık Çok Kolay

Belediye hizmetlerinin yanı sıra ilçe sınırlarındaki nöbetçi eczanelere de mobil uygulama içerisinden erişilebiliyor. Uygulama içerisinden nöbetçi eczanelerin konum bilgilerini görerek en yakın eczaneye ulaşabilirsiniz.

Anket ve Yarışmalar da Mobil Uygulamada

Belediye hizmetlerinin hemşehrilerimiz tarafından nasıl değerlendirildiğine dair anketler ve yarışmalar da mobil uygulama içerisinde yer alacak.

Konak Belediyesi’nin hizmetlerine ve faaliyetlerine daha hızlı ve kolay erişim için hazırlanan mobil uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz: