Sosyal Yardım
Anasayfa > Sosyal Yardım > Hoş Geldin Bebek

 

Çoğalmanın Mutluluğundayız
“Hoş Geldin Bebek” kampanyamız çerçevesinde, yeni doğan bebeklerimizi tespit ediyor, ailelerine ulaşıyoruz. İstiyoruz ki, ailelerimiz yavrularını büyütme serüvenlerinin başlangıcına bir katkımız olsun. Bir kez daha çoğaldığımız bebeklerimize belediyelerinden bir anı kalsın, istiyoruz.

Konak Belediyesi Ailesi
Aramıza yeni katılan bireyimiz, belediyesinin onu, koruyucu sağlık hizmeti ile birlikte anne karnında karşıladığını, yaşama merhaba dediğinde ihtiyaçlarına ortak olduğunu, ilk adımını attığında elinden tuttuğunu, sokaklarını adımlamaya başladığında arkadaşlık yaptığını, ardından büyüyüp de üretime katıldığında yanında olduğunu bilsin diliyoruz.
Yıllar sonra, şimdinin miniği geleceğin yetişkini, bu iletiyi okurken, iyi ki Konak Belediye ailesinin üyesiyim diyebiliyor ise kendimizi mutlu sayarız.

 
Hoş Geldin Bebek
“Hoş Geldin Bebek” diyerek ailemize yeni katılan yavrumuza bir hediye çantası hazırladık. Çantanın içerisinde, bebeğimizin anne sütünden ve teninden sonra en fazla ihtiyacı duydukları var.

Ayrıca bunlar daha başlangıç…

Küçük bireyimizin, yaşam yolculuğunda hep bir arada olacağız. Aile fertleri olarak, bireyimizi yetiştirme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Birlikte ve el ele…

Ayrıntılı Bilgi İçin:  0 (232) 484 53 00 - 1256