KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > İzmirliler Filenin Sultanları İçin Gündoğdu’da Tek Yürek Olacak

İzmirliler Filenin Sultanları İçin Gündoğdu’da Tek Yürek Olacak

03 Eylül 2023 Tarihinde Eklendi 154 Kez Okundu

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan’la oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçını Konak Belediyesi’nin Gündoğdu’da kurduğu dev ekranda izlemeye tüm İzmirlileri davet eden Başkan Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımızı desteklemek, bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

Konak Belediyesi, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda İtalya’yı 3-2 mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan’la oynayacağı final maçı için Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda dev ekran kurdu. Tüm İzmirlileri final heyecanını hep birlikte yaşamak için Gündoğdu Meydanı’na davet eden Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımız bize gurur yaşatmaya devam ediyor. Bugün şampiyonluk kupasını kaldırmak için filenin önünde olacaklar. Bu tarihi maçı hep birlikte, tek yürek olarak izlemek için Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda dev ekran kurduk.  A Milli Kadın Voleybol Takımımızı desteklemek, bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

Şampiyonluk coşkusu hep birlikte yaşanacak

A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Sırbistan ile oynayacağı final maçı 3 Eylül Pazar (bugün) tarihinde 21.00’de başlayacak. İzmirliler final maçını Konak Belediyesi’nin Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda kurduğu dev ekranda hep birlikte izleyecek, şampiyonluk için tek yürek olacak.


Foto Galeri

Son Haberler
Konak Belediyesi'nden Esnafa Kum Torbası Desteği

30 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
45 Kez Okundu

Konak Belediyesi Ekipleri Fırtınadan Yıkılan Ağaca Müdahale Etti

29 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
42 Kez Okundu

Konak Belediyesi’nin Yeni Hizmet Binası İnşaatı Başladı

28 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
70 Kez Okundu

Başkan Batur’dan Kordon Esnafına İşgaliye Desteği

27 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
63 Kez Okundu

Başkan Batur’dan Kadına Şiddeti Önleme Belgesine İmza

27 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
63 Kez Okundu

Batur: Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir

27 Kasım 2023 Tarihinde Eklendi
53 Kez Okundu