KATEGORİLER
Anasayfa > Duyurular > Yarışmalar

Yarışmalar

1488 Kez Okundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Konak İlçesindeki 1-2-3 ve 4. sınıf öğrencileri için düzenlediğimiz resim yarışmasının konuları:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Mustafa Kemal Atatürk, Demokrasi ve TBMM’nin 103. Yıldönümü. 

Son başvuru tarihi 11 Nisan 2023 olan yarışmanın detaylı şartnamesini görmek ve başvuru formlarını indirebilmek için tıklayınız. 
 

Bana İzmir’i Anlat” konulu resim yarışması, Türkiye Cumhuriyeti'nin sanat ustalarından, Devlet Sanatçısı Ümran Baradan’ın anısını yaşatmak, sanat çalışmalarını desteklemek, değerlendirmek, sergilemek ve kalıcı eserler kazandırmak amacıyla düzenlenmektedir. 

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız. 

Kentte Engel Yok Proje Yarışması'nın amacı gençlerin hayata hazırlanmasını kolaylaştırmak, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, engelsiz yaşam konusunda yeni yaratımlar oluşturmak, farkındalık sağlamak, engelli bireylerle kaynaştırma sağlamak, toplumsal bilinçlendirmeyi arttırmak ve yaratıcılıklarını deneyimleyebilecekleri ortam sağlayarak gençlere destek vermektir. Bu yıl 2ncisi yapılacak olan ‘Kentte Engel Yok Proje Yarışması’nın konusu ‘Kentte Engelsiz Bir Gün’ olarak belirlenmiştir. 

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.

Gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini teknoloji becerisi ile desteklemek, engelsiz yaşam konusunda teknolojik ve yazılımsal yeni yaratımlar oluşturmak, farkındalık sağlamak, gençlerin engelli bireylerle kaynaşmasını sağlamak ve yaratıcılıklarını deneyimleyebilmeleri için gençlere destek vermek amacıyla ortaokullar arasında “Engelsiz Robotik Kentler” yarışması düzenlenmektedir.

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.

Konak Belediyesi “Genç Müzik” Rap Yarışması; gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, müzik dünyasına yeni yetenekler kazandırmak, Cumhuriyetin 100. yılı ile ilgili geleceğe özgün eserler bırakmak, kentin kültür sanat hayatına hareketlilik kazandırmak amacıyla düzenlenmektedir.  “Genç Müzik” Rap Yarışması hem rap müzik meraklılarının üretimini arttırmak hem de maddi destek bulamayan gençlerin müzik dünyasına katılmalarını teşvik etmek için bu yıl ilki yapılacak olan ve her yıl düzenli olarak yapılması planlanan bir etkinliktir.

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.


Son Haberler
KNK 2023 Yaz Sayısı Çıktı!

08 Haziran 2023 Tarihinde Eklendi
25 Kez Okundu

Semt Pazarı Duyurusu

23 Mayıs 2023 Tarihinde Eklendi
19 Kez Okundu

KNK 2023 İlkbahar Sayısı Çıktı!

10 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
161 Kez Okundu

Ulusal Staj Programı

27 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
24 Kez Okundu

6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Sonuçlandı

22 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
726 Kez Okundu