KATEGORİLER
Anasayfa > Duyurular > Yarışmalar

Yarışmalar

6787 Kez Okundu

İzmir Gazeteciler Cemiyeti ile ortaklaşa düzenlediğimiz 7. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nın detaylarını içeren şartnamesini görmek için buraya tıklayınız.

 

Atatürk’ü anmak ve anlamak; Ortaokul öğrencilerimizin, araştırma ve araştırdıklarını yazılı olarak ifade etme becerilerini geliştirmek konusunda yeni bir fırsat sunmak, benimsetmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneğinin de katılımıyla düzenlediğimiz "Atatürk'ün Çocukları Atatürk'ü Anlatıyor" konulu kompozisyon yarışmasının şartnamesini görmek için buraya tıklayınız. 

 

Konak Belediyesi “Kadın Öyküleri” Kısa Öykü ve Şiir Yarışması; edebiyat dünyasına yeni yetenekler kazandırmak, olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz bu günlerden geleceğe eserler bırakmak, kentin kültür sanat hayatına hareketlilik kazandırmak ve kadın yazarların edebiyat dünyasına katılmalarını teşvik etmek amacıyla 2021 yılında ilki yapılan ve her yıl düzenli olarak yapılması planlanan, bu yıl da öykü ve şiir  yarışması olarak düzenlenen bir etkinliktir. Yarışma hakkında detaylı bilgi ve yarışma şartnamesini buradan indirebilirsiniz.


Son Haberler
TEHLİKELİ YAPININ YIKILMASI HAKKINDA İLAN

10 Mayıs 2024 Tarihinde Eklendi
111 Kez Okundu

Tehlikeli Yapı Hakkında Duyuru

29 Nisan 2024 Tarihinde Eklendi
64 Kez Okundu

İLAN

03 Mart 2024 Tarihinde Eklendi
551 Kez Okundu

İLAN

23 Şubat 2024 Tarihinde Eklendi
111 Kez Okundu

İzmir Valiliği'nin Taşınmaz Kiralama İhalesi

19 Şubat 2024 Tarihinde Eklendi
179 Kez Okundu

İLAN

07 Şubat 2024 Tarihinde Eklendi
263 Kez Okundu