KATEGORİLER
Anasayfa > Duyurular > Yarışmalar

Yarışmalar

5663 Kez Okundu

İzmir Gazeteciler Cemiyeti ile ortaklaşa düzenlediğimiz 7. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nın detaylarını içeren şartnamesini görmek için buraya tıklayınız.

 

Atatürk’ü anmak ve anlamak; Ortaokul öğrencilerimizin, araştırma ve araştırdıklarını yazılı olarak ifade etme becerilerini geliştirmek konusunda yeni bir fırsat sunmak, benimsetmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneğinin de katılımıyla düzenlediğimiz "Atatürk'ün Çocukları Atatürk'ü Anlatıyor" konulu kompozisyon yarışmasının şartnamesini görmek için buraya tıklayınız. 

 

Konak Belediyesi “Kadın Öyküleri” Kısa Öykü ve Şiir Yarışması; edebiyat dünyasına yeni yetenekler kazandırmak, olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz bu günlerden geleceğe eserler bırakmak, kentin kültür sanat hayatına hareketlilik kazandırmak ve kadın yazarların edebiyat dünyasına katılmalarını teşvik etmek amacıyla 2021 yılında ilki yapılan ve her yıl düzenli olarak yapılması planlanan, bu yıl da öykü ve şiir  yarışması olarak düzenlenen bir etkinliktir. Yarışma hakkında detaylı bilgi ve yarışma şartnamesini buradan indirebilirsiniz.


Son Haberler
Zabıta Müdürlüğümüzden Duyuru

19 Ekim 2023 Tarihinde Eklendi
177 Kez Okundu

Konak Belediye Başkanlığından

20 Eylül 2023 Tarihinde Eklendi
254 Kez Okundu

Pazaryeri Kurası Hakkında Duyuru

19 Eylül 2023 Tarihinde Eklendi
226 Kez Okundu

İmar Müdürlüğümüzden Önemli Duyuru

29 Ağustos 2023 Tarihinde Eklendi
260 Kez Okundu

Zabıta Müdürlüğümüzden Duyuru

24 Temmuz 2023 Tarihinde Eklendi
276 Kez Okundu

Zabıta Müdürlüğümüzden Önemli Duyuru

06 Temmuz 2023 Tarihinde Eklendi
368 Kez Okundu