KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Konak Belediyesi Fuar'daki Yerini Aldı

Konak Belediyesi Fuar'daki Yerini Aldı

04 Eylül 2021 Tarihinde Eklendi 354 Kez Okundu

Konak Belediyesi, bu yıl 90’ıncı kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki standıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Fuar’ın ilk gününde konak standına gelen vatandaşları karşılayan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ziyaretçilere Nutuk armağan etti.  

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, 90. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ilk gününde, Konak Belediyesi standı ziyaretçilerini karşıladı. Başkan Batur’a CHP Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Ednan Arslan ile Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. Konak Belediyesi standını ziyaret edenlere Nutuk armağan eden Başkan Batur, fuar ziyaretçilerini Konak Belediyesi standına davet ederek, “Bu yıl da çok güzel ve özenli bir fuar alanı hazırladık. Standımızdaki etkinliklerimizin yanı sıra gençlerimizin ve kadınların kurduğu sivil toplum kuruluşları temsilcilerini de misafir ediyoruz. Önce sağlık, diyerek, pandemi tedbirlerini unutmadan İzmir Enternasyonal Fuarı’nı ziyaret edenlerin güzel zaman geçirmelerini diliyoruz” dedi.  

Konak Belediyesi standı çok renkli

Konak Belediyesi’nin fuar standı bu sene de keyifli atölyelere ev sahipliği yapıyor. Kukla Sanatçısı ve Hayali Deniz Özgökbel ve Sihirbaz Özlen Tuncer eğlenceli gösterilerini izleyiciyle buluştururken çocuklar için birbirinden güzel atölyeler de düzenleniyor. Konak Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşları ile işbirliği fuarda da devam ediyor. Her gün kadın ve gençlik derneklerinden temsilciler standa konuk olarak farklı etkinliklere imza atıyor. Öte yandan Konak Belediyesi standında, ziyaretçilerin artırılmış gerçeklilik teknolojisi ile farklı bir deneyim yaşayacakları bir alan da bulunuyor. 


Foto Galeri

Son Haberler
Avrupa Konseyi Heyetinden Engelsiz Yaşam Köyü’ne Tam Not

26 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
6 Kez Okundu

Otomobilsiz Kent Günü Konak’ta Kutlandı

23 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
92 Kez Okundu

Tepecik Filarmoni’den Sanathane’de Müzik Ziyafeti

21 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
62 Kez Okundu

Konak’ta Kurslara Kayıtlar Başladı

20 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
276 Kez Okundu

Konak’ta Hizmet Atağı

19 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
81 Kez Okundu

Batur’dan Amatör Spora Yeni Sezon Desteği

16 Eylül 2022 Tarihinde Eklendi
70 Kez Okundu