KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Batur’a İYİ Parti Konak’tan Tebrik Ziyareti

Batur’a İYİ Parti Konak’tan Tebrik Ziyareti

25 Nisan 2019 Tarihinde Eklendi 1055 Kez Okundu

İYİ Parti Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar, İYİ Parti Konak ilçe yönetimi ile birlikte Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u makamında ziyaret etti. Millet İttifakı ortağı İYİ Parti ile İzmir’de örnek bir birliktelik sergilediklerini ifade eden Batur, ‘Konak’taki başarıda payınız çok büyük. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.

Her Zaman Yanınızdayız

İYİ Parti Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar,Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’a ilçe yönetimi ile yaptığı ziyaret sırasında bir konuşma gerçekleştirdi. Tatar  ‘Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan terbiyesizce, hunharca  saldırıyı kınıyor ve başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi  iletiyoruz’ diyerek sözlerine başladı. Tatar “Konak’ta yakaladığımız uyumlu çalışmalar neticesinde güzel bir sonucu ortaya çıkardık. Siz bizim belediye başkanımızsınız. Samimiyetinizle ve bize olan yaklaşımınız ile zaten en başından bu yana bizim adayımız diyorduk. Şimdi de bizim belediye başkanımız oldunuz, tüm Konak’ın belediye başkanı oldunuz. İYİ parti Konak ilçe olarak biz Konak Belediye Başkanı olarak seçilmenizden dolayı tebrik ediyor, Konak’ta yapılacak çalışmaların gerçekleşmesi konusunda her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” dedi.

Tüm Konak’ın Belediye Başkanıyım

Abdül Batur, “ Birlikteliğimiz yerel seçim değil genel seçimde başlamıştı. Genel başkanlar arasında başlayıp gelişen iyi niyetli çalışmalar İzmir özelinde de örnek teşkil edecek şekilde devam etti.İzmir'de en iyi uyumu sağlayan bir örnek birliktelik yakaladık. Millet ittifakı olarak sizin destekleriniz ile İzmir’de iyi bir netice aldığımıza inanıyorum. Bu arada seçim sürecinde de özellikle de seçim bürolarının açılmasında diğer saha çalışmaları sırasında, alan çalışmalarında,tam bir uyum içerisinde çalışan şahsınızda bütün İYİ partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Hep birlikte güzel bir netice alındı. Martın sonu bahar oldu. Özellikle de bazı büyük kentlerin alınması tüm vatandaşlarımızın arasında moral ve mutluluk kaynağı oldu. Bunlar çok önemli bizim için. Birleşerek kazandık, birlikte kazandık. Bu birlikteliğin bundan sonrasında da devam etmesinde fayda var. Pazar günü olan görüntüleri maalesef hep birlikte gördük. Tüm dünyanın gözü önünde, ‘ yakın, yıkın’ bağırışları arasında yapılan barbarca ve insanlık dışı görüntüleri,  Genel Başkanımıza yapılan saldırıyı, çok büyük üzüntü içerisinde izledik. Bu daha da kenetlenerek bir arada durmamız gerektiğini ve bu gidişe bir dur dememiz gerektiğinin çok net bir kanıtıdır. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz Ankara programı kapsamında hem CHP genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, hem de İYİ parti genel başkanı Sayın Meral Akşener'e de bir ziyarette bulunmuştuk.  Genel başkanlar çok keyifliydi. Tüm Türkiye çapında alınan iyi neticeler onlara da yansımış. Çok da keyifli ve moralliydiler. Biz burada, İzmir’de seçim kazanmaya alıştık fakat alınan neticelerin tüm Türkiye yayılması, baharın tüm Türkiye yayılması genel başkanlar nazarında da çok belli etmiş kendini. Biz İYİ Parti Konak İlçe Başkanlığı olarak şahsıma yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Ben tüm Konak’ın belediye başkanıyım. Tüm Konaklıların hizmetindeyim. Birlikte çok çalışacağız ve başaracağız. Yapacak çok işimiz var” dedi.


Foto Galeri

Son Haberler
Konak’tan, Depremde Kaybedilen Canlar İçin Saygı Duruşu

07 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
46 Kez Okundu

Batur: Geçmiş Olsun Türkiye, Gün Birlik Olma Günü

06 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
74 Kez Okundu

CHP Konak Seçim Startını Verdi

03 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
61 Kez Okundu

Konak’ta STK’lar İle Üç İmza

02 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
74 Kez Okundu

Batur: İşçimizi, Memurumuzu Enflasyona Ezdirmedik

02 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
93 Kez Okundu

Mübadelenin 100. yılı Konak’ta Sergi ve Konserle Anıldı

01 Şubat 2023 Tarihinde Eklendi
77 Kez Okundu