Sağlık Hizmetleri
Anasayfa > Sağlık Hizmetleri > Cenaze Hizmetleri

Belediyemiz sınırları içerisinde evde gerçekleşen ölümlerde mesai saatleri içinde belediye doktorlarımız tarafından cenaze muayenesi yapılmakta ve yasal olarak uygun olduğu takdirde ücretsiz olarak ölüm belgesi düzenlenmektedir.

Bu hizmetten yararlanmak için 0232 484 22 91 numaralı telefonu mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri dışında, hafta sonu ve Resmi Tatil günlerinde cenaze hizmeti almak için ALO 188 nolu telefonu arayarak nöbetçi doktorun adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Cenaze Nakil İşlemleri:

İl dışına gidecek olan cenazenizin nakil işlemleri için belediyemiz sağlık işleri müdürlüğüne başvurarak gerekli işlemlerin yapılmasını ve gerekli evrakların düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve her türlü sorunuz için 0232 484 22 91 numaralı telefondan dahili 1372'yi tuşlayabilirsiniz.

Cenaze işlemleri sonrası Defin ve Mezarlık Hizmetleri için yine ücretsiz ALO 188 Cenaze Hizmetleri Hattı'nı arayarak yapmanız gerekenler konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz. ALO 188 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Vatandaşlarımıza en acılı günlerinde en hızlı ve memnuniyet veren hizmeti sunarak acılarını hafifletmek temel ilkemizdir.