ALO ÇÖZÜM HATTI 444 35 66
Belediye Meclisi
Anasayfa > Belediye Meclisi > Meclis Üyeleri

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

ADI SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREVDEN AYRILIŞ  TARİHİ
Ahmet KARADAĞ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Ali Emrah KARAMUSTAFAOĞLU 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta

Ali YANGİR

13.02.2015 Halen Görev Yapmakta
Burhan YILMAZ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Çetin ALTUN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Doğan BAYRAM 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Eda KILIÇ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Erol ÖZTÜRK 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Fatma İpek KOSTAK 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Hale ELDEN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Hamit MUMCU 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Hayrullah SORKUN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
İbrahim YILDIZ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
İlker VARLI 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Kemal ÖZDÖNMEZ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Leman TUNUS 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Mehmet Ali BÜYÜKKAYIKÇI 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Mehmet Şerif DEMİR 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Murat ERGİNCİ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Nimet HAYTABAY 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Nurettin Cem AKSAN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Nüket AKYILDIZ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Rıdvan TEKİN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Selami ERGÜL 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Vedat UĞUR 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Zeki GÜNEN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Zeynep TULGAR 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

ADI SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREVDEN AYRILIŞ  TARİHİ
Abdullah SİYAHKOÇ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Ahmet Ertuğrul DOĞUÇ 30.03.2014 06.02.2015 Tarihinde İstifa Etti
Bilal DOĞAN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Ebru ASLIER 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Halil ŞERİT 13.02.2015 Halen Görev Yapmakta
Mehmet Sait BAŞDAŞ 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Metin ÖZÇERİ 30.03.2014 15.05.2015 Tarihinde İstifa Etti
Nurdan METİN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Ömür ŞANLI 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Tevfik ERDOĞAN 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Ünal ÖZSIR 30.03.2014 Halen Görev Yapmakta
Mustafa TÜRE 25.05.2015 Halen Görev Yapmakta