KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Başkan Batur’dan Yerinde İnceleme

Başkan Batur’dan Yerinde İnceleme

10 Ocak 2020 Tarihinde Eklendi 338 Kez Okundu

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, tüm teknik ekibi ile birlikte kapsamlı bir değerlendirme yapmak için sahaya indi, önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleşecek merkezler ile belediyeye tahsis edilen yeni alan ve binalardaki son durumu değerlendirdi.

Makam odasında değil birebir alanda ve halkın içinde olan ve yönetimde “Birlikte Konak” anlayışını uygulamaya geçiren Başkan Batur, belediyenin çalışmalarını belediye meclis üyelerinin de katılımıyla yerinde inceledi. Belediyenin teknik ekibinin tam kadro hazır bulunduğu inceleme gezisinde Batur, tüm çalışmaların en kısa zamanda hayata geçmesini istedi. Mimar kimliğiyle şehre yeni bir bakış getiren ve ilçedeki tarihi binaları da vatandaşın hizmetine almak adına girişimlerde bulunan Başkan Batur, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları’ndan tahsis edilen Kemer İstasyonu ve futbol sahası ile Tarım ve Orman Bakanlığından talep edilen Aydın Erten Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu. Öte yandan inşaatları tamamlanmak üzere olan Toros Kapalı Pazaryeri, Engelsiz Yaşam Köyü, Gültepe Spor Tesisi ve Roman Kültür Evi de alan gezisinde ziyaret edildi.

Ay sonundan itibaren peş peşe açılışları gerçekleşecek merkezlerin son durumları hakkında bilgi alan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, çalışmaları yerinde kontrol etti. Aydın Erten Rekreasyon Alanı, Kemer İstasyonu incelemelerinde ise bina ve alanların en uygun ve verimli bir şekilde değerlendireleceği projelerin hazırlanması talimatını verdi. Başkan Batur, inceleme gezisinde bölge sakinleriyle görüşerek vatandaştan da görüş aldı.

 


Foto Galeri

Son Haberler
Batur Konak’ın Raporunu Video Konferans İle Aldı

30 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
13 Kez Okundu

Konak Zabıtasından Pazaryerlerinde Koronavirüs Denetimi

25 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
60 Kez Okundu

Konak, Can Dostları Unutmadı

23 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
68 Kez Okundu

Başkan Batur TBB Toplantısına Video Konferans İle Katıldı

23 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
57 Kez Okundu

Konak’ta İhtiyaç Sahipleri Unutulmadı

23 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
160 Kez Okundu

Konak Belediyesi Parklardaki Bankları Kaldırıyor

21 Mart 2020 Tarihinde Eklendi
108 Kez Okundu