KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Konak’tan Üç Protokol Birden

Konak’tan Üç Protokol Birden

04 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi 195 Kez Okundu

Başkan Batur: Kadınlar ve Gençler Bize Işık Tutuyor.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur,Pi Gençlik Derneği, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü ve İzmir İş Kadınları Derneği ile imzaladığı üç protokol ile kadın ve gençlere yönelik projelere öncelik vereceklerinin altını çizdi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak’ta önemli çalışmalar yürüten, özellikle kadın ve gençlere yönelik projeleri ile dikkat çeken üç sivil toplum kuruluşu ile peş peşe protokol imzaladı. Konak Belediyesi’nin Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü binası ile başkanlık makamında gerçekleşen imza törenlerine Konak Belediye Meclis Üyeleri de katıldı. Pi Gençlik Derneği Temsilcisi Seda Şahin, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü 2020-2021 Dönem Başkanı Betül Elmasoğlu ve İzmir İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin ile üç ayrı protokole imza atan Başkan Batur, gençlerin ve kadınların yer alacağı projelere belediyenin kapılarının tamamen açık olduğunu söyledi. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman birlikte çalıştıklarını vurgulayan Başkan Batur şöyle konuştu:

“Sivil toplum, yerel yönetimlere her zaman güç vermiştir. Bizler, sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmaktan her zaman onur duyuyoruz. Karşılıklı imzaladığımız protokoller ile bundan sonra da çok iyi çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. Özellikle gençlerle ve kadınlarla birlikte yol yürümek bize ışık tutuyor. Gençlerimizden sürekli proje üretmesini ve bizlerle paylaşmasını istiyoruz. Kadınlarla birlikte gerçekleştireceğimiz kadın istihdamını, kadınların toplumdaki ve iş hayatındaki yerini güçlendirmeye yönelik projeler için de büyük umut taşıyoruz.”


Foto Galeri

Son Haberler
Bağımlıkla Mücadelede Konak’tan Dev Adım

29 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
74 Kez Okundu

Konak’ın Hareketlilik Ödülleri Sahipleriyle Buluştu

28 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
50 Kez Okundu

Vatandaş İstedi, Başkan Batur Yapıyor

28 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
90 Kez Okundu

Batur’dan Gazilere Vefa Ziyareti

24 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
71 Kez Okundu

Konak’ta Tarihi İstiklal İlkokulu İçin Geri Sayım

24 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
302 Kez Okundu

Konak'taki Okullara Dip Bucak Dezenfekte

23 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi
70 Kez Okundu