KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Konak Fen İşleri İşçiler İçin Yenilendi

Konak Fen İşleri İşçiler İçin Yenilendi

18 Haziran 2020 Tarihinde Eklendi 332 Kez Okundu

Konak Belediyesi, salgın döneminde ilçenin dört bir yanında, risk altında çalışan işçilerinin atölyesini düzenleyerek, çalışma şartlarını iyileştirdi.

Konak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Gediz Atölyesi’nde, çalışanların işe hazırlanma ve dinlenme mekânları yeniden düzenlendi. Salgın döneminde Konak’ın dört bir yanında, koronavirüs riski altında çalışan işçilerin şantiyesi, bakım ve onarım çalışmalarıyla yenilenerek, sağlıklı ve modern bir çalışma ortamı yaratıldı. Böylece işçilerin sağlığı daha iyi korunarak, olası riskler en düşük seviyeye çekildi.

Atölyede işçilerin lokali genişletilerek, elektrik tesisatı ve aydınlatmalar yenilendi. Daha iyi bir aydınlatma için pencereler büyütülerek, alüminyum doğrama çerçeveler takıldı. Havalandırma düzeni iyileştirilerek, lokalin 300 metrekarelik zemini,antibakteriyel seramiklerle döşendi. Lokalin önündeki oturma alanı da işçilerin sosyal mesafe kuralına uyarak daha rahat dinlenebilmeleri için yeniden düzenlendi. İşçilerin çay ocağına sıhhi şartlar iyileştirilerek, yeni bir yüz kazandırıldı. Soyunma odaları da genişletilerek, yeni duş alanları eklendi. WC’ler baştan ayağı yenilenirken, 1 adet de engelli tuvaleti yapıldı.

 


Foto Galeri

Son Haberler
Konak Belediyesi’nden İlçedeki Tüm Otellere Dezenfeksiyon

24 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi
22 Kez Okundu

Konak Zabıtası Atları Kurtardı

23 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi
23 Kez Okundu

Batur; ‘Belediyelerin Elini Kolunu Bağlıyorlar’

23 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi
21 Kez Okundu

Konak’ta Apartman Görevlilerine Temizlik Seti

22 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi
63 Kez Okundu

Batur’dan Sevgi Yolu Esnafına Destek

20 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi
74 Kez Okundu