ALO ÇÖZÜM HATTI 444 35 66
KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

28 Ekim 2017 Tarihinde Eklendi 135 Kez Okundu

Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına bir hafta önceden başlayan Konak Belediyesi, ilçedeki parkları çocuklar için şenlik alanına dönüştürdü. ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla düzenlenen etkinliklere katılan minikler, mahalle parklarında müzik ve dansla dolu eğlenceli bir gün geçirdi.

Konak Belediyesi Cumhuriyet’in 94’üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında ilçenin farklı mahallerindeki parklarda ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla etkinlikler düzenledi. 26 Ekim Perşembe günü başlayan şenlikler haftasonuna kadar devam etti. Kutlamalar kapsamında şenlik alanına dönüştürülen parklara çocuklar adeta akın etti. Anne ve babalarıyla etkinliklere katılan minikler hem Cumhuriyet’e ve Atatürk’e olan sevgilerini gösterdi hem de eğlenceli aktivitelerle coşku dolu bir gün geçirdi.

EĞLENCE DOLU KUTLAMA

Şenlikler kapsamında Hatay Kılıçreis İhsan Alyanak Parkı da doldu taştı. Saat 15.00’de başlayan kutlamalara mahalleli çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Anne ve babaların da eşlik ettiği şenlikte renkli görüntüler yaşandı. Minikler için birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği şenlikte yüz boyama, dans gösterilerinin yanı sıra miniklere günün anısına çeşitli hediyeler de sunuldu. Cumhuriyet ve Atatürk sevgisini parklarda yaşatan şenliklere katılan minikler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı doyasıya eğlenerek kutladı.


Foto Galeri

Son Haberler
Eflatun Nuri’nin Kazananları Belli Oldu

20 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
34 Kez Okundu

Kadına Şiddet Tiyatro Sahnesinde

18 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
31 Kez Okundu

'Çöp Evlere' Jet Müdahale

17 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
91 Kez Okundu

Türkçe Bilmeyen Kalmasın

16 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
97 Kez Okundu

Öğretmenler Yeşil Sahaya Çıktı

15 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
106 Kez Okundu

Anadolu Birliği’nden Pekdaş’a Ziyaret

14 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi
86 Kez Okundu