ALO ÇÖZÜM HATTI 444 35 66
KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

28 Ekim 2017 Tarihinde Eklendi 198 Kez Okundu

Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına bir hafta önceden başlayan Konak Belediyesi, ilçedeki parkları çocuklar için şenlik alanına dönüştürdü. ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla düzenlenen etkinliklere katılan minikler, mahalle parklarında müzik ve dansla dolu eğlenceli bir gün geçirdi.

Konak Belediyesi Cumhuriyet’in 94’üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında ilçenin farklı mahallerindeki parklarda ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla etkinlikler düzenledi. 26 Ekim Perşembe günü başlayan şenlikler haftasonuna kadar devam etti. Kutlamalar kapsamında şenlik alanına dönüştürülen parklara çocuklar adeta akın etti. Anne ve babalarıyla etkinliklere katılan minikler hem Cumhuriyet’e ve Atatürk’e olan sevgilerini gösterdi hem de eğlenceli aktivitelerle coşku dolu bir gün geçirdi.

EĞLENCE DOLU KUTLAMA

Şenlikler kapsamında Hatay Kılıçreis İhsan Alyanak Parkı da doldu taştı. Saat 15.00’de başlayan kutlamalara mahalleli çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Anne ve babaların da eşlik ettiği şenlikte renkli görüntüler yaşandı. Minikler için birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği şenlikte yüz boyama, dans gösterilerinin yanı sıra miniklere günün anısına çeşitli hediyeler de sunuldu. Cumhuriyet ve Atatürk sevgisini parklarda yaşatan şenliklere katılan minikler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı doyasıya eğlenerek kutladı.


Foto Galeri

Son Haberler
Pekdaş Hizmetlerini KONFED Üyelerine Anlattı

20 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
80 Kez Okundu

Başkan Pekdaş’tan Örgüte ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

19 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
52 Kez Okundu

Mecaz ile ‘İzmir Türküleri’ Dile Geldi

19 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
76 Kez Okundu

Başkan Pekdaş’tan Gültepe Çıkarması

18 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
106 Kez Okundu

Görmeyen Gözlere Işık Oluyorlar

17 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
74 Kez Okundu

Yedi Yılda Koca Bir ‘Sıfır’ Yazdı

16 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi
71 Kez Okundu