ALO ÇÖZÜM HATTI 444 35 66
KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

Cumhuriyet Coşkusu Parklara Taşındı

28 Ekim 2017 Tarihinde Eklendi 336 Kez Okundu

Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına bir hafta önceden başlayan Konak Belediyesi, ilçedeki parkları çocuklar için şenlik alanına dönüştürdü. ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla düzenlenen etkinliklere katılan minikler, mahalle parklarında müzik ve dansla dolu eğlenceli bir gün geçirdi.

Konak Belediyesi Cumhuriyet’in 94’üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında ilçenin farklı mahallerindeki parklarda ‘Cumhuriyet Çocuk Şenlikleri’ adıyla etkinlikler düzenledi. 26 Ekim Perşembe günü başlayan şenlikler haftasonuna kadar devam etti. Kutlamalar kapsamında şenlik alanına dönüştürülen parklara çocuklar adeta akın etti. Anne ve babalarıyla etkinliklere katılan minikler hem Cumhuriyet’e ve Atatürk’e olan sevgilerini gösterdi hem de eğlenceli aktivitelerle coşku dolu bir gün geçirdi.

EĞLENCE DOLU KUTLAMA

Şenlikler kapsamında Hatay Kılıçreis İhsan Alyanak Parkı da doldu taştı. Saat 15.00’de başlayan kutlamalara mahalleli çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Anne ve babaların da eşlik ettiği şenlikte renkli görüntüler yaşandı. Minikler için birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği şenlikte yüz boyama, dans gösterilerinin yanı sıra miniklere günün anısına çeşitli hediyeler de sunuldu. Cumhuriyet ve Atatürk sevgisini parklarda yaşatan şenliklere katılan minikler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı doyasıya eğlenerek kutladı.


Foto Galeri

Son Haberler
Konak’ta Açık Hava Sinema Keyfi Başladı

18 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
178 Kez Okundu

En Yürekten Teşekkür

17 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
84 Kez Okundu

Güne Parkta Sporla Başlıyorlar

16 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
165 Kez Okundu

Konak'ta Sinema Keyfi Başlıyor

15 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
406 Kez Okundu

Bu Çocuklar Çok Şanslı

14 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
168 Kez Okundu

Konak’ta Örnek Buluşma

13 Temmuz 2018 Tarihinde Eklendi
87 Kez Okundu