KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Batur’dan Gazilere Vefa Ziyareti

Batur’dan Gazilere Vefa Ziyareti

24 Eylül 2020 Tarihinde Eklendi 112 Kez Okundu

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şubesi Başkanı Emekli Albay Mehmet Gökmen’i ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Mehmet Gökmen ve yönetim kurulu üyelerini vefa duygularıyla ziyaret eden Başkan Batur, gerçekleştirilen törenlerde gazilerimizle bire bir ve rahat sohbet etme imkanı bulamadıklarını belirterek, “Ne yazık ki salgın nedeniyle bu yıl törenler daha önceki yıllar gibi gerçekleştirilemedi. Yeterince bir araya gelip sohbet edemedik. Siz değerli gazilerimizi bizzat ziyaret ederek gününüzü kutlamak istedik. Sizlerle beraber olmak bir araya gelmek, sohbet etmek bizlere büyük bir mutluluk ve gurur veriyor. Sizler bu vatanın en kıymetli emanetlerisiniz. Kahramanlığın ve fedakârlığın sembolleri olan gazilerimize minnet ve şükran borçluyuz. Vefat eden gazilerimizi de saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

YÜREĞİMİZ SİZİNLE

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Mehmet Gökmen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Batur’u yakından takip ettiğini ve çalışmalarını takdir ettiğini dile getirdi. Gökmen, “Siz, bizim kalbimizdeki yeriniz her zaman farklıdır. Yüreğimiz sizinle. Yaşımız gereği sizin bize gösterdiğiniz saygıya karşın biz de size sevgimizi ve saygımızı sunuyoruz” diyerek Başkan Batur’u desteklerinden ve hizmetlerinden ötürü kutladı.


Foto Galeri

Son Haberler
Konak'ta 500 Günün Üçüncü Buluşması

21 Ekim 2020 Tarihinde Eklendi
20 Kez Okundu

Konak’ta Kadınlar İçin E-Okul Dönemi

21 Ekim 2020 Tarihinde Eklendi
27 Kez Okundu

Konak’ta Yatırıma 78 Milyonluk Dev Bütçe

20 Ekim 2020 Tarihinde Eklendi
45 Kez Okundu

Batur’dan Muhtarlara Anlamlı Ziyaret

19 Ekim 2020 Tarihinde Eklendi
44 Kez Okundu

Konak Belediyesi’nden Şiddete Karşı Küresel Adım!

17 Ekim 2020 Tarihinde Eklendi
32 Kez Okundu